Circuittraining 2 Middag

GP Circuit

Er is geen beter gevoel dan rijden op het legendarische Circuit Zandvoort. Tijdens deze circuittraining geniet je van een middag vol rijplezier met vier uur effectieve rijtijd op het Formule 1-circuit in de Nederlandse duinen.

Onder begeleiding van de ervaren trainers van GP Elite leer je stap voor stap de juiste circuittechnieken en verbeter je je rijvaardigheid op snelheid. Dankzij het gelimiteerde aantal deelnemers heb je alle ruimte op de baan om jezelf in een veilige en gecontroleerde omgeving te ontwikkelen. Deze training is ideaal voor rijders met beperkte ervaring op het circuit, maar ook voor ervaren deelnemers die hun techniek willen verfijnen zonder constant op het scherp van de snede te rijden.

Geen datum meer beschikbaar? Neem contact met ons op voor de mogelijkheden!

Prijs € 789

Op weg naar de ideale lijn

Tijdens deze circuittraining ligt de focus op het perfectioneren van de ideale lijn. Stap voor stap bouw je de snelheid op, onder begeleiding van onze ervaren trainers.

Dankzij het open pitlane-principe bepaal je zelf wanneer je de pitstraat in- of uitrijdt. Zo rijd je in je eigen ritme en profiteer je van maximale vrijheid op de baan. De combinatie van professionele begeleiding, een gemoedelijke sfeer en hoogwaardige hospitality maakt dit één van de meest geliefde trainingen binnen de Autosportladder van GP Elite. Bij elke inschrijving is 50 minuten één-op-één instructie inbegrepen. Extra persoonlijke begeleiding kan eenvoudig per uur worden bijgeboekt. De geluidslimiet op Circuit Zandvoort bedraagt 92 dB.

Wil je met jouw Ferrari, Lamborghini, McLaren of Porsche GT3 rijden? Kijk dan naar onze Exclusive Trackdays

  • 1x per jaar
  • 4 uur
  • Level 3
  • Veel rijtijd
  • Respect voor elkaars materiaal
  • Begeleiding van de beste trainers
  • 50 minuten instructie inbegrepen
  • Uitgebreide hospitality
  • Open pitlane principe
  • Mogelijkheid tot het huren van een speciaal geprepareerde raceauto
  • Na afloop gratis te downloaden actiefoto’s

Tijdschema

Inschrijving en lunch
Theorie en veiligheidsbriefing
Start training
Afsluiting en uitreiking certificaten
Circuittraining 2 Middag

Kalender

Vol!
maandag 13 november
Zandvoort
Vol!
donderdag 14 november
Zandvoort
Open
woensdag 19 november
Zandvoort
Bekijk & boek

Kies een huurauto

De training is met uw sportieve auto te volgen. Het is ook mogelijk om een auto te huren.

Porsche 911 Carrera S

Porsche 911 (992.2) Carrera S Porsche logo

Vermogen
480 PK
Gewicht
1.615 KG
Meer informatie

Porsche GT4 RS Clubsport Porsche logo

Vermogen
500 PK
Gewicht
1.330 KG
Meer informatie

Vragen of hulp nodig?

Neem contact met ons op!

Contact

Vervolgtrainingen