KNAF Licentieverlenging

GP Circuit

Elke coureur moet jaarlijks zijn KNAF-racelicentie verlengen. Bij GP Elite maken we daar graag een mooie dag van!

In één ochtend combineer je het nuttige met het aangename: twee uur open pitlane-rijtijd, de verplichte medische keuring en direct de verlenging van je racelicentie voor het nieuwe seizoen. Zo regel je alles in één keer, in de vertrouwde sfeer van GP Elite. Efficiënt, sportief en met plezier. Precies zoals autosport bedoeld is.

Geen datum meer beschikbaar? Neem contact met ons op voor de mogelijkheden!

Prijs € 459

De perfecte afsluiter van jouw racejaar

Geniet van twee uur pure rijtijd op het circuit en sluit het seizoen af zoals het hoort, achter het stuur. Rijd nog één keer over de ideale lijn van Circuit Zandvoort of kies voor een lange stint om volledig in de flow te komen.

Tijdens deze dag is een dokter aanwezig voor de verplichte medische keuring, zodat je jouw racelicentie eenvoudig kunt verlengen. Zo maken we van de licentieverlenging niet alleen een formaliteit, maar een echte autosportbeleving.

  • Elk jaar
  • 2 uur
  • Level 7
  • Open pitlane principe
  • Gelimiteerd aantal deelnemers
  • Uitgebreide hospitality
  • Veel ruimte op de baan
  • Mogelijkheid tot het huren van een speciaal geprepareerde raceauto
  • Na afloop gratis te downloaden actiefoto’s

Kalender

Vol!
dinsdag 14 november
Zandvoort
Vol!
vrijdag 15 november
Zandvoort
Open
donderdag 20 november
Zandvoort
Bekijk & boek

Tijdschema

Ontvangst en inschrijving
Veiligheidsbriefing
Trackday
Brunch en medische keuring
Einde programma

Kies een huurauto

Porsche 911 Carrera S

Porsche 911 (992.2) Carrera S Porsche logo

Vermogen
480 PK
Gewicht
1.615 KG
Meer informatie

Porsche GT4 RS Clubsport Porsche logo

Vermogen
500 PK
Gewicht
1.330 KG
Meer informatie

Vragen of hulp nodig?

Neem contact met ons op!

Contact

De volgende stap